Mâncare liofilizată paste cu hribi Travellunch 125g
![Travellunch Travellunch](https://cdn.bocp.eu/images/327/552/thumbs/55254_642fb1ce2ca73814b2b0b1d55915eb19ca2dff37789e7_travellunchlogo.jpg)
Mâncare liofilizată paste cu hribi Travellunch
Ingrediente: paste 44% (griș de grâu, proteine de ou, sare), amidon modificat, ciuperci Boletus galben 8%, lapte praf integral, praf de unt, smântână pudră, ceapă călită 4% (ceapă 76%, grăsime de palmier, făină de grâu), grăsime de palmier, maltodextrină, proteine din lapte, sare, ierburi, condimente, arome, extract de drojdie, praf de tomate.
Alergeni: gluten, ouă, lapte. Poate conține urme de sulfiți, soia sau țelină.
Instrucțiuni: Se toarnă 700ml apă fiartă peste conținut, se amestecă bine și se închide punga. Așteptați aproximativ 5-10 minute, după care vă puteți bucura de o masă caldă și delicioasă
Din pachetul de 125g se obține o masă de cca. 475g. Din pachetul de 250g se obține o masă de cca 950g. Ambalat în mediu protejat. A se păstra în spațiu răcoros și uscat